









6 790 ₴
6 690 ₴
Показати оптові ціни
Во время скачков на батуте тело активно двигается, а вы получаете огромный заряд положительной энергии. Регулярные прыжки на батуте, кроме релаксации и расслабления, приносят много дополнительных преимуществ, таких как улучшение состояния, быстрое сжигание калорий, укрепление мышц.
Завдяки цьому дорослі охоче ним користуються, вважаючи стрибки ефективним видом кардіотренувань.
Особливості батута:
Батут для дітей діаметром 252 см дозволить кільком діткам веселитися, виконуючи різні трюки та м'яко приземлятися на мат. Дитячий батут підходить як для дому, так і вулиці.
Батут Atleto 252 см із захисною сіткою - це відмінний засіб для захоплюючих активних ігор та для покращення фізичного стану Вашої дитини.
Мат для стрибків виготовлений у США і є найкращим матом на ринку. Зроблений з твердого сплетення спеціальних матеріалів, стійких до впливу вологи, УФ-випромінювань та, найголовніше, міцний до розтягування.
МЕТАЛЕВІ ПРУЖИНИ:
ЗАХИСНА СІТКА:
ТРУБИ:
ЗАХИСНА НАКИДКА:
ЗАХИСНИЙ МАТ:
ІНФОРМАЦІЯ ПРО МЕТАЛЕВІ НІЖКИ:
ДЛЯ ДОВІДКИ:
Завдяки стрибкам на батуті ви:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atleto |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 252 см |
| Висота рами батута | 50 см |
| Довжина | 252 см |
| Ширина | 252 см |
| Висота з сіткою | 210 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Вага | 33 кг |
| Особливості | Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Довжина стрибкової поверхні | 211 см |
| Ширина стрибкової поверхні | 211 см |